Ваша партія, ваша команда

Привіт, це Юрій Гудименко і мені є, що вам сказати.

Вчора у партійному додатку «Демократичної Сокири» завершилося голосування за систему праймеріз. Ця система не звична для праймеріз у світі, тому що законодавство про гендерне квотування впливає не тільки на кількість чоловіків та жінок у списку, але і на розподіл місць від першого до останнього. Тому нам довелося вигадати новий підхід до праймеріз, більше схожий на систему відбору команд на футбольних чемпіонатах.
Цю систему було затверджено голосуванням партійців у додатку. Вона вступила у силу, і вже розпочався другий етап – відбулося публічне жеребкування і розпочалося п‘ять окремих голосувань за людей у п‘яти відбіркових групах. Чим вище місце посяде кожен кандидат у свої групі, тим вище він буде у загальному виборчому списку у Київську міську раду.

Єдиним «сіяним» кандидатом, який не братиме участі у розподілі місць і займе у списку перше («нульове») місце, буду особисто я, Юрій Володимирович Гудименко, 1987 року народження. Таке рішення запропонувала політрада, і таке рішення підтримали голосуванням у додатку прихильники партії. Рішення прийнято.

Я вдячний всім вам за довіру. Тепер я беру на себе керування виборчою кампанією у місті Києві. І моя (а тепер і ваша) спільна задача номер один – у результаті праймеріз підібрати «Демократичній Сокирі» найкращу команду для походу на Київську міськраду. У списках є, з кого вибрати.

Більшу частину списку складають наші активісти. В більшості інших партій активісти є лише ресурсом – «приходь, потримай вудку з прапором і йди собі, не забудь проголосувати за поважних людей у нашому списку». У ДемСокирі все не так — ті, хто віддавав партії свій час та енергію, роблять наступний крок і йдуть від нас у депутати. Ви неодноразово бачили цих людей на фотозвітах з партійних акцій. Настав час побачити їх на фотозвітах із сесій міської ради.

Також у списках є лідери партії, партійні міністри та експерти, ветерани війни та волонтери, люди, овіяні легендами на фронті. Вам є з кого обирати.

Ви самі, власними руками, створюєте команду, яка піде на штурм міської ради. Не втрачайте цей шанс. Жодна інша партія вам такого шансу не надасть, і це проблема, бо я б хотів, аби прозорі праймеріз були не нашою фішкою, а нормою для всіх партій країни. Бо так наша держава отримала б більшу кількість нормальних депутатів на всіх рівнях. І це б пішло нам всім на користь.

Голосування триває. Якщо ви мешкаєте у Києві, не баріться – відкрийте або завантажте партійний додаток і проголосуйте так, як ви вважаєте за потрібне. (iOS, Android)

Цю команду збираєте ви. Не проґавте шанс зробити її кращою.