Зато не воруют (c)

Нардеп Гео Лерос (виключений зі Слуги Народу) розповів, що помічника нардепа Олександра Юрченка (Слуга Народу) було затримано НАБУ з хабарем у 13 000 доларів.

Цей хабар мав отримати сам нардеп Юрченко за якісь дії пов’язані з законопроектом про побутові відходи. І це був лише перший транш з 200 000 очікуванних.

Але оскільки депутатка Янченко(Слуга Народу) вже «відмінила» депутатську недоторканність, зробити нічого з депутатом Юрченком НАБУ не може. Бо насправді недоторканність депутатів через турборежим Слуг Народу було зміцнено. Тепер для того щоб бодай що зробити з депутатом потрібна санкція генпрокурора Венедиктової(у минулому депутата від Слуги Народу).

Насправді пан Юрченко вже давно займається окешуванням та відробляє замовлення будь-кого, хто має хоча б 10к баксів.

Заробили їх разом, дяді.

Если вдруг кто забыл, депутат Юрченко — это штатный порученец сигаретлыкового магната и депутата Холодова(который кум Медведчука).

Юрченко был среди депутатов которые прямо предлагали национализировать табачные фабрики Бритиш Американ Табако — одних из крупнейших частных налогоплательщиков. Просто потому что табачники не понимали схерали они должны башлять Холодову, а не в бюджет. Там они действовали вместе с Дубинским.

Спаянная Медведчуковского-Коломойская колонна мутных холуев и решал. Там еще Устенко бегает на подпевках.

Антон Швец