Тим часом атака на НБУ продовжується

Ну це просто вже якийсь треш. Ще й Венедиктова.

Ні це не політичний тиск. Ні, ви що. Це забезпечення цього, ну як його, one voice policy. Або ні — це встановлення законності, во. Саме воно. Ну так співпало просто, що конче потрібно було звільнити і тут підозра. Ну так буває. В нашій країні Баришівських та Печерських райсудів.

Я так розумію, що у відповідь на категоричну позицію міжнародних партнерів та міжнародних фінансових інституцій, Кирило Шевченко вирішив підставити замість себе цапа відбувайла Венедиктову. Типу а я тут ні до чого. Навіть Данилишин ні до чого. Це все компетентні органи. А те що підозра потім зачахне, це вже буде потім. Після звільнення.

Передайте хтось Генеральному Прокурору Ірині Валентиновні Венедиктовій, що всі її спроби якось сподобатися комусь в США, всі її неодноразові намагання найняти якихось лоббістів в США і навіть призначення до комісії по відбору голови САП норм кандидатів будуть марними. Якщо вона буде грати у брудні ігри Шевченка, Данилишина та Коломойського. Всі чудово розуміють, що саме ви робите. Чудово, ідіотів вже нема.

Це і є продовженя політичного тиску, це брудні ігри, це корупція яка призведе до того, що Україна остаточно втратить залишки довіри союзників та партнерів.

І це проблема.

Влада вже скорочує армію, бо грошей в нас нема, Арахамія про це говорить прямо. Фактичний секвестр бюджету ВЖЕ йде та ВЖЕ впливає на нашу обороноздатність. Це не просто витрати яких не буде у майбутньому, це скорочення вже зараз.Це скорочення збройних сил це ПРЯМИЙ наслідок відсутності траншу від МВФ(бо під нього підвязана допомога від ЄС та інших інституцій, та частково США).

Чим займається голова НБУ Шевченко та голова Ради НБУ Данилишн у такий скрутний для країни час? Шукає інвесторів? Шукає гроші? Домовляється з партнерами? Символізують собою стабільність України?

Ага, щаз.

Вони зайняті інтригами заради звільнення невдобних людей. З допомогою генпрокурора Венедиктової.

Нам тупо глина з такими очільниками.

Антон Швець

П’єса «як Зеленський отримував транш МВФ».
Діючі особи: Мама, син, гості.

Мама: Заходітє, гості дорогіє!
Гості: Дякуємо. Ой, щось у вас тут трохи неприбрано.
Мама: Нічого, зараз приберемо. Сину, а ну, насри на підлогу!
Гості: Що???
Син: *сере на підлогу*
Гості: Ви мабуть нас неправильно зрозуміли, ми не те мали на увазі.
Мама: Нічого, зараз поправимо. Сину, а ну, насри ще!
Син: *сере ще*.
Гості: Це якась хєрня, ми мабуть підемо.
Мама: Та почекайте, зараз все поправимо. Сину, йди сюди!
*Мама бере сина і викидує з балкона. Чутно швидко зникаючий крик*
Мама: Ну ось, тепер ніхто на підлогу не насере. Можна мені транш МВФ за боротьбу з брудом і відданість європейським стандартам чистоти?

Alex Noinets

Добавить комментарий