Є ще один момент в опитуванні від Зеленського

Зняття з себе відповідальності.

То не я так вирішив, то люди так вирішили, я просто виконую їх волю.

Зеленський хоче були хорошим, хоче аби його любили, говорили про нього хороше. Так, це працює на сцені, але не працює в житті.

Часто треба робити речі які іншим не подобаються, брати на себе відповідальність і просто робити, незважаючи на критику, невдоволення, прокльони.

Той самий медичний канабіс. Для його легалізації не треба нікого питати. Люди мають багато упереджень щодо цього. Переконувати їх — це довго, дорого і непередбачувано.

Мало людей, здатних взяти відповідальність хоча б за себе. А тих, хто може взяти відповідальність за рішення щодо інших людей — взагалі з розряду Червоної книги.

Так само працює і в вихованні дітей.

Виховання дітей — складна річ. З однієї сторони ти відповідальний за всі рішення і не можна потім сказати, що це дитина так захотіла і звинуватити її.

З іншої сторони — треба розуміти потреби дитини, її емоційний стан, допомогти розібратись з цим, відчути за дитину і потім повернути їй, перепровірити.

Діти, яких не відчували батьки, не знають як це відчувати себе, не навчились. І також не зможуть відчувати інших.

Без опори на себе доводиться спиратись на інших, залежати від їх оцінки, брати собі не свої потреби. І жити не своїм життям.

Трагедія в тому, що ми маємо на найвищій посаді в державі дитину з емоційної точки зору. «Мені 42 роки» — це якраз спроба доказати іншим і собі, що це не так, хоча Володимир підсвідомо розуміє хто він є.

Він був маленьким хлопчиком, якого ставили на стільчик розказувати віршики і смішити дорослих.

Аж раптом треба бути дорослим і починати приймати рішення за цілу державу.

«Хто я?» Цікаве питання.

Бути дорослим чоловіком — це не тільки вирости до можливості діставати хуєм до клавіш роялю.

Бути дорослим чоловіком — це брати на себе відповідальність. За себе та за інших в своїй зоні відповідальності.

І не ставити дурнуватих питань на всю країну.

Филипп Духлий

One thought on “Є ще один момент в опитуванні від Зеленського

  1. Виховання дитини — процес складний, тривалий та іноді невдячний, особливо з огляду на розвиток освіти в країні та ситуації в цілому.

    Але, коли ситуація настільки трагічна та доведена до краю — «42 рочки», «яжнелох», «нічєго нє должєн» — то «пиздити» видається єдиною гарною ідеєю )))

Comments are closed.