Пролетая над гнездом Медведчука

Медведчук знову запускає цілоденний телемарафон про Сороса і, гарантую, це знову буде нікчемна посередність за все золото світу. І от я згадав круту історію про те, як бездарно росіяни витрачають гроші на пропаганду.

Коротше кажучи, слухайте.

У серпні композитор Бистряков (автор пісні «Куда уехал цирк»), блогер Коцаба (встиг посидіти за держзраду) та кілька ноунеймів записали кліп-звернення до Зеленського.

(Чому я таке дивлюся, запитаєте? Ну, в кожній роботі є свої мінуси і мене вони такі)

Пісня бездарна: щось про заборону російської мови, убитих дітей Донбасу, тарифи і бандитів з Євромайдану. З римами на рівні «Дєньжонок-душонок». Що, мовляв, ми пішли на вибори, скинули баригу, а ти, Зеленський, нас зрадив. Ну шо же ти, Зєленскій, ігрушку новую нашол.

Але найцікавіше – інше.

Дія кліпу відбувається в напівзруйнованій будівлі, яка символізує чи то стан Донбасу, чи то умови, до яких Зеленський довів російськомовних українців. Відеоряд – співаки у різних позах страждають в камеру на фоні цих стін. Один зі співаків, до речі, родом з Козятинського району, що особливо прикметно для мене як консула Козятина у Києві.

І от, коли глядач вже мав би перейнятися емпатією до цих мучеників і страстотерпців, коли слухач мав би возгоріти яко неспалимий кущ у ненависті до гнид при владі, на фінальній коді камера з дрону нам дає загальний план зруйнованої будівлі, в якій стоять усі ці страждальці разом. І ми бачимо, що це за будівля.

Давайте як в Задорнова: ну що, ви готові? Набрали повітря? Готові?

Виявляється, весь час вони були в недобудованому корпусі Психлікарні ім. Павлова.

Ще раз.

Нам 5 хвилин транслюють людей, які співають про утиски російськомовних і злочини бандерівців, а потім показують, що всі вони були у психлікарні.

Я давно намагаюся це осягнути. Хтось запропонував цю ідею. Хтось її затвердив і дав на це гроші. Півтора десятка чоловік знімали і знімалися. Ще півдесятка правили відео. І нікому на жодному з етапів не прийшло в голову, що щось не так. Що людина з Києва може побачити у цьому відео лише те, що Бистряков, Коцаба і навіть співак родом з Козятинського району – це пацієнти психлікарні, а їх меседжі – марення хворих.

Коли я дивлюся на такі відео, коли вмикаю телемарафони Медведчука, мені неприємно і приємно водночас. Неприємно, бо розумію, що люди, які ведуть з нами війну, володіють на порядки більшими ресурсами, ніж ми. Приємно, що ці люди часто настільки бездарні та нікчемні, що різниця в ресурсах подекуди нівелюється. І це допомагає війну не програти.

На тому й стоїмо.

Хіба оцей співак родом з Козятинського району мене хвилює… Сподіваюся, це була його ідея – про психлікарню. Сподіваюся, він намагається розвалити їх зсередини. Успіхів йому.

Sashko Kulchytsky

One thought on “Пролетая над гнездом Медведчука

  1. На 25% це не подіяло, ба більше, вони обурилися, написали пости, які прочитали збільшого усі ті ж 25%. А 75% біомаси, що вірить телевізору подумали: «Кляті активісти, до чого країну довели на чолі з Порошенком. Бубочка Зеленський просто про це не знає, а от взнає…..» Чому так кажу? А ви подивіться на останні рейтинги, згідно яких зелена шмаркля усе ще набирає більшість при гіпотетичних виборах президента сьогодні. Ділимо на 2, бо рейтенги накручені і проплачені і все одно залишається дохєра людей, вибачте, біомаси, що за нього проголосує.

    В них просто треба забрати телевізор!

Добавить комментарий