Міністерство алхімії та гомеопатії

Що ж, у МОН сидять настільки глибоко некомпетентні люди, що в це навіть віриться. Це приблизно якби Микола Гонта отримав нобелівську премію з економіки за створення B2B Jewelry.

Як вам така відмазки:

«У МОН зазначають, що у школі в учнів мають сформуватися компетентності, а для цього потрібне залучення різних навчальних ресурсів, що дозволить «критично оцінювати інформацію, отриману з різних джерел, зокрема й хімічну».

Тобто ці гандони знають, знають, що рекомендують псевдонаукову маячню, не пропонуючи при цьому інструментів для її критичного розгляду, і все одного її впарюють.

«У підручнику вказується, що рекомендації щодо соди взяли з сайту «Всеукраїнської асоціації пенсіонерів», але у Міносвіти кажуть, що авторка посилалася на американське джерело, але «через недогляд» не вказала його».
Ага, бо зошит з домашнім завданням з’їв хом’ячок, чи які там стандартні відмазки для такого випадку?

А далі йдуть цитати коментаря МОН — і це просто несамовитий треш:

«Дослідження в медицині засвідчують, що сода інколи ефективніша за синтетичні ліки, оскільки вона входить до складу крові й у разі внутрішньовенного введення відновлює її нормальну структуру».

«Однією з причин виникнення раку є «порушення засвоєння клітинами кисню через те саме закислення організму». Так, звичайна сода може зменшити вплив негативних факторів і відновити кислотно-лужний баланс, що «не дає розвиватися бактеріям, вірусам, грибкам і раковим клітинам».

Сода «обеззброює ракові клітини, полегшує лікування від алкогольної та наркотичної залежностей, вирішує проблеми зі серцевим ритмом, усуває непотрібні скупчення у суглобах і хрящах, поліпшує пам’ять та увагу, заповнює втрату рідини в організмі».

«Рак це грибкове захворювання і для боротьби з ним не потрібно використовувати хіміотерапію».

Пиздець, просто пиздець.

Остап Українець, цитати з «Громадського«

One thought on “Міністерство алхімії та гомеопатії

  1. Трускавецькі «генії» прибрали Супрун, призначили якихось чупакабр без досвіду, чим відкрили скриньку Пандори у середовищі, де ще 30 років тому «заряжали воду Чумаком». Пиздець настав дуже швидко і ми усі в ньому живемо.

Добавить комментарий