Добивать народ во время (устроенного властью) кризиса — отличная идея

Напомню, что Третьякова — депутат «Слуги Урода» и председатель комиссии ВР по социальной политике. Ранее прославилась заявлением о «детях низкого качества» и пользе стерилизации безработных.

Голова Комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова зареєструвала у Верховній Раді постанову, якою рекомендує парламенту ухвалити законопроект про зміни до законодавства щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг № 3613. Відповідна постанова розміщена на сайті Верховної Ради.

Найбільш цікаві пропозиції вносяться до Закону «Про виконавче провадження». Ними пропонується прирівняти боржників за житлово-комунальними послугами до боржників за аліментами. Зокрема, змінами передбачено, що за наявності заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг державний виконавець виносить постанови:

1) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України  — до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
2) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами – до погашення заборгованості з житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
3) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, — до погашення заборгованості з оплати  житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
4) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання — до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у повному обсязі.

Також передбачені штрафи для злісних неплатників. За наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, розмір яких за видами житлово-комунальних послуг встановлений КМУ, стягнення може бути звернено на майно боржника — тобто на квартиру чи інше майно. Звернення стягнення на заробітну плату не перешкоджає зверненню стягнення на майно боржника.

джерело

Давай, Зеля, доведи всех до ручки. Чтобы блять каждый пожалел, что за тебя голосовал. «Чтоб не осталось в стороне, никого, никого» (c)

One thought on “Добивать народ во время (устроенного властью) кризиса — отличная идея

Добавить комментарий