То такий подарунок під ялиночку

А уявіть собі на хвилиночку, (хочаб навіть на секундочку), аку реактивну тягу зараз видають дупи на Банковій. Палаючи дупи. Учорашня заява Президента України Петра Порошенка, стосовно справи «вагнеровців», для багатьох мамкиных фахівців з ОПи, була наче грім з неба. Стільки ж було експертних та дуже експертних думок, що це все фейк. Не було ніякої справи, а відповідно не було і факту державної зради. До речі, дуже гарна тактика. Не спростовувати факт того, що хтось (напевне прибиральниця бабця Параска) зателефонувала тудой і все одразу накрилося простирадлом. А намагатись поставити під сумнів, сам факт проведення унікальної операціі. І все ж йшло так, як має йти! Військовий оналітег «Лёха 33 виходи», язика собі зтер, доказуючи кожному до кого міг дотягнутись, що «Вы отэто всё понапридумывали. Слушайте меня и больше Вам ничего не нужно»…

Ось тільки Порох чекав. Довго чекав, даючи можливість декому вляпатися косічками в багнюку. І коли на Банковій вирішили, що справа зроблена, Порошенко поклав круазє в кут. Роти напевне досі відкрити. І як сьогодні було сказано, учорашня заява Петра Порошенка, це лише тисячна доля відсотків від того, що він знає. І не тільки він. Для когось стаття «Державна зрада» замаячила перед очима, наче новорічна ялинка.

Напевне вже зараз, той же придворний розвідник пише виправдання, що мовляв вони, кажучи про вагнеровців думали за прихильників Рихарда Вагнера, а не за ПВК «Вагнер». І відповідно коли хтось зробив той самий роковий дзвінок, він лише хтів замовити собі «Валькірій» для рингтона на телефон.

p.s. Зібрались на інавгурацію до США? Угу… Як раз самий час!

Олексій Петров

Добавить комментарий