Всі пишуть про Трампа і свободу в соціальних мережах

Нещодавно порнхаб видалив 8,8 мільйонів відео і заборонив неверифікованим юзерам викладувати контент. Це сталося тому, що на Порнхабі були помічені випадки дитячого порно, і Віза та Мастеркард відмовилися приймати платежі Порнхаба.

To numbers.

Internet Watch Foundation повідомила про 118 випадків child sexual abuse material на Порнхабі за три роки.

На Фейсбуці таких випадків за три роки — 84 мільйони.

Теоретично тепер тисячі дівчат, які раніше були порноакторками і заробляли свою тисячу доларів на оренду, стануть вченими, лікарями, успішними бізнесменами в сфері IT.

Практично, я думаю, що ні.

Закриття економічного кластеру, який створював фінансовий потік розміром з Дніпропетровську область — це, звичайно, велика перемога над кожним з 118 випадків дитячого порно.

Я вважаю, що боротьба з дитячим порно — це надзвичайно важлива задача, і на її вирішення потрібно кидати дуже великі зусилля.

Але ситуація «ми розбомбили твоє місто, тому що десь у ньому бігав маніяк, а нам було ліньки його шукати» — це якісь ветхозаветні методи. Тобто не зовсім ті методи, яких я чекав у 21 сторіччі, з усією цією бігдатою, машинльорнінгом і нейромережами.

А Трамп — ну шо Трамп. Трампа жалко. Але я так думаю, що йому є, чим заплатити оренду за наступний місяць навіть з виключеним твітером. Тому його проблеми мене не їбуть, якщо ви розумієте каламбур.

П.С.: Перед тим, як ви мені розкажете про християнську мораль і те, як потрібно себе вести, нагадую, що заступатися за падших жінок — найхристиянськіше з занять, якому присвячено декілька дуже важливих епізодів Писання.

Alex Noinets

Добавить комментарий