ПиздЯть і пИздять

Не розумію, нашо він постійно бреше, якщо все перевіряється за хвилину в гуглі?

Ось монобільшість Зеленського створює «КОВІД-фонд»:

Ось Бубочка підписує прийнятиий в Раді закон, щоб згідно зміненого бюджету 64 млрд.гривень були перераховані в начебто неіснуючий фонд:

А вже через два тижні в ОПУ вирішують, що від такої купи грошей можна «неплохо прибарахлиться» і забирають 35 мільяірдів з фонду на будівництво доріг:

Гроші з КОВІД-фонду тягли в різні боки настільки успішно, що міністр фінансів Марченко вже в липні доповів, що грошей не залишилось.

Оскільки нецільове витрачання коштів — це корупційний скандал величезного масштабу, тому Зеленский все заперечував, постійно плутаючись в цифрах — то всі гроші на місці, то лише половина.

КОВІД-фонд мав бути витрачений на переобладнання лікарень, закупівлю кисневих концентраторів і засоби індивідуального захисту, підвищену зарплату лікарям, закупівлю вакцини etc. Але мінімум половина з цих грошей була витрачена на «Велике крадівництво», і Зеленський, який зараз розказує що не було ні фонду, ні нецільових витрат з нього, дуже любив піаритись на будівництві доріг. От тільки швидко з’ясувалось, що вартість будівництва завищена в рази, бо включає в себе величезні відкати «нагору». Ось пости, що розкривають логіку корупційної схеми і розрахунки, згідно яким Зеленським збудовано утричі менше доріг, аніж Порошенком, при тому за ціною удвічі дорожче.

https://ibigdan.livejournal.com/25321357.html
https://ibigdan.livejournal.com/25383983.html
https://ibigdan.livejournal.com/25619534.html
https://ibigdan.livejournal.com/26176991.html

Вова, тут не клубхауз, в нас все задокументовано і підшито. Можеш не брехати, що ковід-фонду не було і гроші з нього не витрачались на дороги. Ти і твоя ЗекоМанда — брехуни і крадії. Ви всі будете сидіти.

Добавить комментарий