Ніщо не зупинить SOKYRA FEST, час якого настав!

Влада наївно думала, що зможе нас залякати. Вони думали, що ми відмовимося проводити SOKYRA Fest. Вони були впевнені, що ми просто скажемо «ну ок» і забудемо про цю ідею.

Ох, як же вони помилялися! Бо ми ніколи не даємо псувати собі свято. Кілька діб ми провели в пошуках нової локації. Моталися по всій Черкащині, гуглили, питали, робили по 20 дзвінків на день… І у нас є результат. Цікаво, що тепер робитиме Офіс Президента? Відправить до нас поліцію? Чи братиме Fest штурмом? Скоро дізнаємося. Але остаточна перемога залежить від вас. Зриваючи нам свято за тиждень до його початку, вони вважали, що ми не встигнемо зробити нічого. Ми встигли. Тепер треба показати, що нас, незламних, багато. Тож чекаємо на кожного. Утремо їм носа разом!

Отже. У нас нова локація — Зерноленд. Воістину дивовижне місце й просто дивовижна знахідка для нас. Раніше це була занедбана територія колгоспу, а зараз — величезний комплекс з музеєм, кузнею, столітнім млином, козацьким духом та горою, де за легендами лежить тіло Богдана Хмельницького. Схоже, місце саме створене для нашого фестивалю.

Дати залишилися без змін, — ми чекаємо вас 28 та 29 серпня. Розклад зазнав деяких змін і захід буде у форматі одного дня, але охочі відпочити зможуть залишитись і на другий.

Ви можете оселитися у власних наметах (це безкоштовно), або ж орендувати намет, якщо у вас його немає. Можна також переночувати в будиночках у Черкасах (умови у формі реєстрації) — це година їзди в один бік трасфером. Крім того, ви зможете переночувати в якомусь іншому місці та повернутись до нас зранку.

Атмосфера свята, українська музика та купа ваших друзів — без змін. Нам довелось змістити всі виступи музикантів на перший день фестивалю, однак частина із запланованих локацій працюватимуть і наступного дня.

Квитки, за які ви здійснили символічні внески — без змін. Проте для реєстрації просимо ще раз заповнити форму нижче в тексті.

Їжа, напої, розваги — теж залишаються без змін. На вас очікують — куліш, юшка, млинці, шашлик та багато іншого. Там же можна буде придбати гарячі і холодні напої.

Що змінилось, крім локації та проживання?

Трансфер. Ми організуємо довезення всіх охочих на територію Фесту з Києва і Черкас (всі трансфери за окремий прайс). Місце та час виїзду оголосимо згодом. Пильнуйте за оновленням у спеціальному телеграм-каналі.

Щоб відвідати фестиваль та забронювати трансфер, заповнюйте гугл-форму. І пильнуйте за часом. Його залишилось не так вже й багато. 28 серпня ми збираємось добряче повеселитись. І попри те, що деякі боягузи з влади хотіли нам все зіпсувати, ми доведемо задумане до кінця.

Подія на Фейсбуці.