По той бік путінської брехні

Україна — суверенна держава із тисячолітньою історією, яка сьогодні святкує 30 років незалежності від окупантів.

На жаль, досі свої імперіалістичні замашки не відпустила росія, яка окупувала Крим і розв’язала гібридну війну проти нашої країни. Пам’ятаєте путінську статтю про “адін народ”, яку ви просили нас розібрати? Друзі, ми таки розібрали і роз’яснили кожнісіньку тезу у тій статті — а це 105 маніпуляцій та 58 відвертих фейків!

Всі вони розміщені на сайті “По той бік путінської брехні” .

Путінська стаття – це кагебешна методичка про Україну. Ті тези і московитське трактування історії постійно виринає від різних політиків і медіа, які ведуть інформаційну війну не тільки зовні, але й всередині країни. Якщо хтось у вашому оточенні буде повторювати пропагандистські тези про “адін народ”, “зовнішнє управління”, “одну мову” чи про те, що України не існувало до 1991 року – кажіть, хай людина вчить історію і не повторює пропагандистські наративи кремля.

А ще — надсилайте лінк на “По той бік путінської брехні”, де ми усе зібрали і роз’яснили https://putinlies.com.ua

Там треба знайти потрібну тезу, клікнути на неї і прочитати пояснення. А ще — важливо переходити за лінками, щоб знати більше!

Поспойлеримо: Владімір Путін (та ті, хто готували цей матеріал) використали весь арсенал маніпуляцій: замовчування фактів, підміна понять, навішування ярликів, фальшиві зв’язки, фальшиві аналогії, фальшиві трактування, апеляція до риторичних питань, зміщення акцентів, поєднання правди та брехні, відверта брехня.

Це далеко не весь перелік технологій, які допомагають країні-агресору впроваджувати свої пропагандистські наративи.

Сподіваємося, цей сайт стане у нагоді усім, кому доведеться спілкуватися та дискутувати із прибічниками путінської брехні, тим, хто хоче пригадати історію України, а також зрозуміти для себе, де і як російська пропаганда вводить в оману.

І найголовніше. “По той бік путінської брехні” – це повністю волонтерська ініціатива, яку під керівництвом нашої Альона Романюк робили 30 фактчекерів. Переважна частина з них — це наші підписники і читачі, які не просто вважали, що потрібно зробити детальний аналіз того матеріалу, але й долучилися до верифікації інформації, перевірки фактів та підготовки роз’яснень.

По той бік новин

Добавить комментарий