Ху із містер Гусєв?

Відомий ірокезобудівник Юрій Гусєв включений до складу делегації Зеленського в США, і, кажуть старі люди, буде нашим новим міністром оборони України.

Мені не дуже багато відомо про пана Гусєва.

Знаю, що при Порошенку він був заступником міністра оборони, але в якийсь момент з’їхав з глузду і почав заявляти на кожному кроці, що саме Міхеїл Саакашвілі — світле майбутнє України. Всі, хто бачив на той момент пана Міхеїла, знали, що він в житті полюбляє три речі — реформи, кокаїн і їсти суші руками, тому пан Гусєв якось потірявся з МО.

Знаю, що потім він прозябав у рідному Херсоні і шукав себе, але не знаходив, оскільки всі вакансії довбойобів при Порошенку уже було закрито, і навіть губернатором миколаївської області взяли достатньо кончену людину, послуги пана Юрія не знадобилися.

Знаю, що потім влада змінилася, і пан Юрій таки став головою Херсонської ОДА, оскільки нова влада — нові вакансії, а репутація людини, яку особисто звільняв Порошенко — це найкраща рекомендація для кар’єри при Зеленському.

Знаю, що в Херсоні нічим особливо пан Гусєв не відзначився, тому його за відсутність досягнень було переведено на Укроборонпром, щоб його розпилити закреслено реформувати.

Знаю, що за його перебування жодних реформ в Укроборонпромі не відбулося, нічого нового не було поставлено на озброєння, нічого не було розроблено, але було введено KPI по читанню книжок і розбудові багатого внутрішнього світу для інженерів і слюсарів.

Знаю, що півроку тому пан Гусєв пообіцяв усьому світу, що на день Незалежності в Одесі побудують гвинтокрил Ірокез і він полетить на Параді.

Знаю, що ця заява виявилася брехнею в кожній літері, тому що ми зв’язалися з офіційними виробниками Ірокезів, і ніхто в Одесі жодних ліцензій не отримував.

Знаю, що українські Ірокези над Київом не літали на День Незалежності.

Все вищеперераховане для мене є логічним і достатнім обгрунтуванням того, чому пан Гусєв має очолити Міністерство Оборони.

Тому що наше завдання — зганьбити все. І пан Гусєв для цього підходить якнайкраще.

Alex Noinets

Добавить комментарий