За два дні нам буде потрібна ваша допомога

Ексклюзивне право кріпити український бізнес отримало Бюро економічної безпеки (БЕБ). І саме зараз вирішується чи буде це орган, який дійсно розслідує економічні злочини, чи новий інструмент шантажу та тиску на бізнес.

Післязавтра мають відбутися вибори в Раду Громадського Контролю при БЕБ.

Мы кажемо «мають відбутися», а не «відбудуться», бо ми не впевнені, що вони відбудуться як належить. Ми впевнені, що Кабмін зробить все можливе для того, щоб вони відбулися не так, як повинні, не тоді, коли повинні, і не там, де повинні.

І причина тому — ми.

Ми подали документи наших людей до РГК БЕБ. Саме цього всі й боялися. Тому інформація про подання документів була засекреченою і спеціально розміщувалася на неіндексованих сторінках Кабміну. Щоб ми випадково не дізналися і не подалися.

Але ми випадково дізналися і за три години до кінця реєстрації подали всі документи на трьох кандидатів.

Враховуючи те, як важко, майже неможливо було дізнатися про конкурс і своєчасно подати документи, ми були дуже здивовані, якій кількості людей це вдалося.

Хоча «людей» — це велике перебільшення. Окрім нас та кількох достойних осіб, це вдалося виключно підставним чортам, колишнім мусорам, рішальним адвокатам та сєпарам.

Особливо цікаво було зустріти в списку поданих кандидатур мураєвського сєпара Апасова, якого ми вже один раз викинули з конкурсу на РГК НАБУ, і він погрожував побачитися з нами в суді, але обтік і не побачився.

Також цікаво було дізнатися, що документи змогла подати ціла плеяда діячів з Миколаєва, які раніше нікуди не подавалися й інтересу до такого роду діяльності не проявляли. Ми бачимо в цьому волохату руку Давида Арахамії. Але поки що це лише підозра.

Незважаючи на все, серед відставних радянських воєнних, потомствених мусорів, сєпарів на підхваті та кишенькових активістів, у списку є троє наших кандидатів.

Тому тепер перед КМУ стоїть дуже важка задача. Треба провести онлайн-голосування так, щоб ми не пройшли і водночас так, щоб Тарас Котов, який до цього виграв для нас всі бої в судах, а цього разу подався особисто, потім не відмінив результати конкурсу через суди, а ми не влаштували міжнародний скандал із залученням послів та іноземних ЗМІ.

Невідомо, як КМУ виконає цю задачу, але впевнені, що вони дуже старатимуться.

А від вас ми просимо небагато. Подаруйте нам один день. Один день вашого життя.

Весь цей день ми просимо вас не відступати, коли сайт голосувань не працюватиме, видаватиме помилки, відмовлятиме в авторизації і заборонятиме голосування. Так, все так і буде. КМУ гарантовано заважатиме вам голосувати. Саме вам і саме за наших кандидатів.

✔️ Тарас Котов (юрист, економіст, спеціаліст з антикорупційної діяльності);
✔️ Андрій Ткаченко (юрист, громадський діяч);
✔️ Євген Романюк (юрист, спеціаліст з антикорупціпційної діяльності).

Віддайте нам день, щоб ми змогли отримати кілька років, за які зможемо рятувати український бізнес від маскі-шоу та мусорського бєспрєдєлу. Адже досвід роботи в громадських радах антикорупційних органів у нас уже є.

Це війна, яку ми ведемо з КМУ за те, щоб в контролюючий орган головної економічної каральної машини країни пройшли люди, які хочуть захищати бізнес, а не люди, які його кришують.

Якщо ви на неї не прийдете — поразку зарахують не нам, а всій країні.

✔️ Зробіть репост
✔️ Відправте посилання на пост друзям-бізнесменам.

Дякуємо вам.
До виборів 2 дні.

Добавить комментарий