Військовий переворот в США

Георгій Тука: Слухаю радіо НВ і … ніяковію!

Розповідають про гнигу, яка вийшла в Сполучених Штатах.

В цій книзі розповідається про події кінця епохи Дональда Трампа.

Зі слів автора, Трамп, розуміючи можливість втрати влади, обдумував ймовірність початку … війни з Китаєм! Ядерної війни!

Ідея — оголошення воєнного стану з відміною виборів в Країни.

За інформацією автора, керівник збройних сил генерал Міллі, усвідомлюючи рівень загрози, зібрав в Пентагоні нараду начальників штабів, на якій попередив:

— Всі накази з використання збройних сил виконувати ВИКЛЮЧНО після узгодження зі мною, незалежно від того, хто їх ввідаватиме!

Після цього генерал Міллі зателефонував своєму китайському колезі і повідомив: які б чутки до вас би не надходили, ніякого ядерного удару США наносити не буде!

Неймовірна інформація!

Фактично, генерал Міллі одноосібно обмежив повноваження діючого Президента США, підпорядкувавши збройні сили безпосередньо собі! Це дуже схоже на «військовий переворот»…

Якщо ця інформація знайде підтвердження, наслідки передбачити вкрай складно!

З одного боку — Міллі виступив в якості запобіжника неадекватних дій Дональда Трампа. З іншого — він грубо порушив всі можливі інструкції, Закони та Конституцію!

Крім того, створено вкрай небезпечний прецедент!

Sergei Stryukov: Скорее всего, книгу признают художественной, а информацию не достоверной. Иначе, не факт кому будет хуже: подбитому Трампу или генералу, потому что возможны разные прочтения этой истории.

Это не очень похоже на «военный переворот», это больше похоже на отказ выполнять определенные приказы Президента. И это тоже наказуемо.

С другой стороны, описанное похоже на попытку узурпации власти Президентом и попытку со стороны генерала не только предотвратить узурпацию, но и не допустить ненужную войну, которая бы привела к огромным жертвам.

Так что, если будет доказано что информация правдива и кто-то будет ее активно распространять, это может поставить точку на репутации Трампа. Генералу в этой истории вряд ли что-то грозит.

Добавить комментарий