Там хтось казав, що в Україні класний сервіс

Ну так, подекуди класний.

Dmytro Kaliszewski: Авіакомпанія SkyUp виконує свої рейси в рандомний час і навіть рандомними перевізниками (туди ми вилетіли на годину пізніше молдавським бортом, назад — на 4 години пізніше, але власним). У підсумку, ми опинилися в Києві не опівночі, як планували, а близько четвертої ранку.

Проте рідна батьківщина раптово навалилася на нас усім своїм спектром проявів, змусивши забути про безсонну ніч і пережиті емоції.

Отже, перше, що бачимо на українській землі — це прикордонника, який вимагає показати йому сертифікат вакцинації. В опівнічній метушні його залишили у валізі, яку здали в багаж. Добре, покажіть його в Дії…

…А ви пробували згенерувати ковід-сертифікат в Дії? От мене цікавить: на хіба для того, щоб згенерувати сертифікат, потрібно для початку згенерувати цифровий підпис, що начисто вибиває роботу програми? При тому, що цей сертифікат прив’язується до аккаунту, де вже згенеровано внутрішній і закордонний паспорти, водійські права, довідка про податковий код? І для їх генерації цифровий підпис не потрібен?

Але є сектор «альтернатива» — завантажити додаток «Вдома» і таким чином наразитися на самоізоляцію. Встановлюю. Знов-таки, діджиталізація на марші — система не бачить, що за цим номером телефону, до якого прив’язується додаток, є чинний сертифікат вакцинації. І підтягнути цей сертифікат в систему силами цьоці з колл-центру МОЗ не можна аж ніяк — лише здати пцр-тест і таким чином закрити гештальт. А те, що витрачається півтори години часу і тисяча гривень грошей — то так, побічний ефект. Як кажуть в Одесі, «хай вас не турбує цих глупостей».

Як на щастя, технічна перерва в роботі бориспільського експресу припадає на 3-40 — 5-40. Як щастить — то в усьому. Що ж, є змога роздивитися довкола.

На всю залу — єдина працююча розетка, знайти яку — ще той квест.
Євро в обміннику приймають по 26. І не трісне.
Еспресо в сусідньому з обмінкою кіоску — 65, лате — десь під сотню. Хочу вийти на зупинку, взяти кави там (відповідно, 25 і 40 грн.). Питаю в охоронця, чи можна так. Відповідає — вийти можна, а назад — лише за наявності квитка. І навіть те, що всі мої маніпуляції з кавою відбудуться у нього на очах — нема різниці. Бо інструкція. (Зрештою, погодилися на те, що я покажу вживаний посадковий талон. Що воно йому дало — хз).

Панна в кіоску каву робить, а розігріти паніні відмовляється навідріз — мовляв, кінець зміни за 10 хвилин, а раптом не встигну. Гроші людині не потрібні, так і запишемо.

Тим часом, з двох терміналів самообслуговування для купівлі квитків на поїзд працює аж жоден. Очікувано, гармонійно вписується в загальну картину. Тим часом, час вирушати на Київ.

Київпастранс / Kyivpastrans, а ви реально вважаєте, що прибуття експресу о 6-03 і рейс міської електрички з Дарниці на Почайну о 6-06 — це нівроку зручна стиковка, зважаючи на необхідність спуску і підйому по сходах і подолання кількох сотень метрів з валізами в руках? А наступна електричка — більш ніж через годину?

Далі — ще цікавіше. Через те, що в Києві бігають марафон, перекриють центр міста. І — вишенька на торті — пересадка з «Палацу спорту» на «площу Толстого» закрита, як і ці самі дві станції. Аби не створювати натовп у місцях проведення змагань. Хай навіть під землею. І о шостій ранку. Київська міська державна адміністрація — КМДА , ви оце зараз серйозно? Там у когось із ваших der Kopf зламався, поміняйте.

Ну, привіт тобі, рідна країна!

One thought on “Там хтось казав, що в Україні класний сервіс

  1. Да, Борисполь — заповедник жлобов, бережно хранимый жлобами, со времен совка.
    Дію разрабатывали програмеры от шоурменов, тамадов и сивых вирастюков.
    А вы не знали? Так хто вам терапевт? И при чем тут Украинский сервис?

Добавить комментарий