В Росії більше немає потреби окупувати Україну

Ми тут самі побудували Росію, з аналогічною вертикаллю влади і репресіями проти опозиції. А два диктатори завжди можуть домовитись, доведено Лукашенком.

Alex Noinets: Стосовно голосування за законопроект 5599, який знаходиться на розгляді Венеціанської Комісії, тому що є серйозні питання щодо його конституційності. Яке голосування потрібно було будь-якою ціною провести якнайшвидше, поки комісія не зробила по ньому висновок.

По фракціям.

До Слуг Народу питань нема. Ви уже люди кончені, по вам більше жодних дискусій вести не потрібно. Ви знаєте, що це закон, який дає особисто Зеленському нескінченні повноваження саме в контексті організації репресій. І ви знаєте, що саме в такому контексті він ним хоче користуватися.

Ви за нього проголосували. Всі сєпари в вашому списку, всі наркомани, всі дебіли, всі реформатори, всі ліберали, всі демократи зі світлими обличчями. Всі проголосували однаково. Тому і ставлення до вас до всіх буде однакове. Немає жодної різниці між депутатом Бужанським і депутатом Гуріним більше.

«Один, которий нє стрєлял» — це Людмила Буймістер, яка діє в інтересах Ахметова. Ахмєтов чудово розуміє, що Порошенко розкулачувать не так цікаво і вигідно, як Ахметова, особливо перед тією фантастичною економічною кризою, до якої ми несемось, тому його позиція очевидна.

ОПЗЖ зрозуміло, чому проти. Медведчук не проголосує за те, щоб його били. Його, до речі і так били всім селом без усякого закону.

ЄС зрозуміло, чому проти. Закон прийнято проти Порошенка і Ахметова, одного будуть вбивати з політичних мотивацій, другого з економічних.

Батьківщина зрозуміло, чому проти. Юлія Володимирівна розуміє, де починаються закони 16 січня і не хоче бути до них причетною. Нам з нею ще на одних барикадах стояти, слухати надривне «любі моїїїїї».
А фракція «За майбутнє», яка належить особисто Коломойському все розуміє про майбутню деолігархізацію. Тому вся фракція голоси дала. Чомусь не боїться Ігор Валерійович деолігархізації. Цікаво сука чому так. Мабуть не олігарх.

А от 11 голосів від «Голосу» — це круто. Це їхня група «Справедливість», яка відкололася від Рудик і вирішила лягти під ОП. До сьогоднішнього дня звинувачення «ви лягли під ОП» могли зустріти ще якісь заперечення. Відсьогодні не можуть. Вітаю. Як Костенко і Шараскін планують від цього відмиватися — побачимо.

І не потрібні були ці ваші 11 голосів, і без них збиралося. Просто потрібно було показати — ми продалися.

Ну ок.