Дивіться яка справа

В нашій країні кожен громадянин, що досяг 25-річного віку та не має медичних чи правових протипоказань, має право придбати нарізну зброю.

До неї у том числі відноситься і зброя, перероблена з військових зразків та сертифікована до цивільного обігу.
Володіння такою зброєю накладає на громадянина обов’язки, серед яких у тому числі є така штука:

раз на три роки власник нарізної зброї повинен відвідувати спеціальну установу МВС, де за певну суму грошей з його, громадянина, зброї спеціально навчений співробітник МВС зробить три постріли. Гільзи та кулі запечатуються у конверт та зберігаються у великій шафі, притрушеній пилюкою.

Зветься це діло кулегільзотекою, і такі установи є практично у кожному обласному центрі і не тільки.

Навіщо все це робиться? Навіщо громадяни кожні три роки витрачають свій час та гроші (набої теж з вашої кишені, ага) на цю процедуру?

МВС, теоретично, у випадку скоєння злочинів, пов’язанних з використанням нарізної зброї, має швиденько (у голові з’являється образ багаторукого інопланетянина з Людей у чорному-2, який сортував листи на пошті) перебрати усі конверти з Кулегільзотеки та знайти негідника.

Перебрати і знайти. Теоретично.

Практично ж ми маємо наступне:

Після страшенного зухвалого замаху на водійське крісло автомобіля Шефіра шафа з конвертами припадає пилом та розводить тарганів, а дільничі інспектори тупо обдзвонюють усіх власників зброї, причому не тільки того калібру, але й інших, схожих (схожа свиня на коня, тільки шерсть не така).

Висновки про доцільність раз три роки віддавати свій час та гроші МВС робіть самі.

Якщо вибрати клоунів, то життя перетвориться на цирк, тільки от клоун буде не Асісяй, а Пеннівайз.

Єлісей Ходоловський

Добавить комментарий