Ситуація наступна

По-перше. Верховний Головнокомандувач України зізнався у державній зраді. Це зафіксовано, все, це факт. Саме він, особисто, зателефонував подільнику Путіна, чим зірвав спецоперацію українських спецслужб по викраденню бойовиків Вагнера. І він у цьому зізнався. Сам. Це факт.

По-друге. Президент України став фігурантом масштабного міжнародного розслідування з викриття схем відмивання кримінальних грошей. Конкретно президент України є частиною схеми з відмивання грошей олігархом Ігорем Коломойським, який знаходиться під слідством у США. Сума, яку було задокументовано — 40 мільйонів доларів США. На ці гроші подільниками Коломойського, а конкретно першим помічником Президента Шефіром купувалася власність у Великій Британії. Сам Коломойський на ці гроші купував нерухомість в США.

За це Коломойський зараз є фігурантом низки кримінальних проваджень в Америці. Якщо розслідування дійде до логічного завершення, він сяде в тюрму в США.

Коломойський цього, звичайно, не хоче, тому він корумпує всіх, кого тільки може, щоб затримати ход суду.

Наразі він корумпував суддю Богдана Львова, який сьогодні, 5 жовтня, планує видати рішення українського суду, згідно з яким всі кошти, які Коломойський отримав в Україні, він отримав легально, а значить і в США вся його власність придбана легально, проблем не має, можна розходитись.

Такі у нас вводні дані.

Контекст, в якому існують ці вводні дані, наступний:

Останнім часом я доволі часто зустрічаюся з різними іноземними діячами. І всім їм, звичайно, розповідаю про всі наші кричущі факти корупції і про те, як ми намагаємося з ними боротися. І, звичайно, прошу про допомогу.

Єдина допомога, на яку я можу сподіватися — це медійна допомога. Це американські журналісти можуть освітити наш рівень корупції і олігархізації. Не більше.

Мені кажуть прості речі. Мені кажуть — ну ви ж хочете, щоб вами керував злодій і подільник злодія? Ви ж хочете, щоб вас судили продажні судді. Ви ж хочете, щоб вас саджали в тюрму по видуманому поводу корумповані злочинні слідчі, щоб слідство вели продажні прокурори, а рішення приймав злочинний суддя?

Ви ж усі, всією країною хочете саме цього?

Ні?

Доведіть.

Ваш Президент — ваша плоть від плоті, він вам подобається. Ні? Покажіть це.

Ваші судді — ваша плоть від плоті, вони роблять те, що ви від них очікуєте, вершать суд так, як ви і хочете. Ні? Покажіть це.

Ваші правоохоронці вас вбивають, тому що це саме те, що вам від них потрібно. Ні? Покажіть це.

І мені немає, що на це відповісти. Якщо хоча б один процент громадян України невдоволений тим, що коїться в Україні, чому він сидить дома і мовчить? Де ці чотириста тисяч чоловік і жінок? Сидять дома? Значить, їм все подобається.

Немає одного проценту? Є лише 0,1%? Окей. Де ці сорок тисяч?

Де хоча б чотири тисячі, де та одна сота доля проценту населення України, яка не готова терпіти тотальну наругу над законністю, і ту надзвичайну недолугу брехню, якою все прикривається?

Ця одна сота доля проценту робить те ж саме, що і одна десята, що і один процент, що і сто процентів.

Вона сидить вдома. А значить, можна зробити висновок, що їй все подобається.

Чого ти хочеш, Саша, щоб ми прислали з Гамерики сто гвинтокрилів Блек Хок і викрали Зеленського? Ми цього робити не будемо. Ти хочеш, щоб ми прислали тобі зі штату Алабама мільйон нових громадян України, які будуть краще захищати свої громадянські права, ніж громадяни України зі штату Житомир? Ми цього робити не будемо.

Ми бачимо, що ваша виконавча влада — злочинна.
Ми бачимо, що ваша законодавча влада — корумпована, бездіяльна, віктимна, і повністю підконтрольна вашій виконавчій владі. Яка злочинна.
Ми бачимо, що ваша судова влада — корумпована і приймає рішення на користь олігарха, подільником якого є ваш президент.

Але ми не бачимо, щоб вас це бентежило, Саша. Скільки людей виходить на ваші акції? П’ятдесят? Сто? Двісті?

Вау. Ну, коли вас почнуть стріляти, приходь за політичним притулком, ми вивезли з Афганістану пару тисяч афганців, пару сотень українців також вивеземо. А більше не треба вивозити, іншим норм. Інші такі самі, як Зеленський ваш і Коломойський ваш.

От такі розмови я веду з іноземними діячами. От такі думки вони намагаються мені прищепити.

Але.

Всі ці розмови були раніше. Не вчора. Вчора Верховний Головнокомандувач вийшов на екстремум політичного зашквара. По-перше, стало документально підтверджено, що він подільник Коломойського на десятки мільйонів офшорних доларів. По-друге, він особисто підтвердив факт державної зради.

І тому я вважаю, що тепер у нас дуже невелике, дуже маленьке, дуже коротке вікно показати, що нам не все одно. Що громадяни в Україні все ж таки є, не лише електорат Зеленського.

За одну тисячну від того, що зробив Зеленський, Трамп уже влетів у процедуру імпічмента.

Тому сьогодні, наприклад, у Розумкова є історичний шанс, перед тим, як Зеленський його викине і висушить, ініціювати процедуру імпічмента.

А у нас з вами є можливість, і навіть обов’язок, показати себе. Показати, що громадяни в Україні ще існують. Почати масово виходити на акції громадянської незгоди і непокори.

Сьогодні одна з таких акцій. Об 11.30 за адресою Копиленка, 6, суддя Богдан Львов планує прийняти рішення, яким зафіксує українське правосуддя, як тотально підконтрольне Коломойському, тобто злочинне.

Сьогодні всі мають вийти туди.

Всі. Everyone.

Завтра буде ще щось. Через день ще щось.

Ми маємо вийти в низку акцій громадянської непокори, бажано постійних. Ми маємо показати, що десятки тисяч українських громадян взагалі існують, що Україна — це не лише електорат корумпованих подільників Коломойського, але і громадяни.

Ми маємо довести наш лозунг «Імпічмент. Відставка. Суд» до переможного завершення. Зараз, завдяки зізнанням самого Зеленського, ми маємо для цього найперспективніший момент. Якщо ми його зараз профукаємо — вже через два-три роки відео про білоруського айтішника, який стріляє в білоруських мусорів, будуть знімати про нас.

Давайте починати вже цьому протидіяти. Давайте починати прямо сьогодні. Об 11.30 за адресою Копиленка, 6 для початку.

Репост не заміняє особистого приходу на акцію. Але допомагає, щоб прийшло більше людей. Тому зробіть його.

Alex Noinets