Партія, що задовольнить навіть найвибагливішого виборця

Дмитро Разумков після відставки почав створювати політичну партію та має намір узяти участь у чергових парламентських виборах. Про це повідомило анонімне, але достовірне джерело UaReview у найближчому оточенні колишнього спікера з посиланням на Facebook-сторінку Дмитра Разумкова.

«Робоча назва політичної сили — Партія радикальних центристів, — повідомило джерело. — Зараз тривають консультації щодо бренду, облич та програми партії. Створюється партійний чат. Ідея в тому, щоб поєднати всі популярні ідеології в Україні та охопити передвиборчими меседжами якнайширше коло виборців».

За інформацією джерела, одним із публічних лідерів партії стане відомий телеведучий Олексій Дурнєв. У такий спосіб засновники партії хочуть задовольнити запит суспільства на шоуменів у політиці, на який вказують соціологічні дослідження.

«Синтез політичних платформ, ф’южн ідеологій — це квінтесенція тенденцій сучасності, — коментує молодший заступник керівника відділу кризового моніторингу Центру моделювання безвихідних ситуацій Павло Кістка-Бондаренко. — За два роки у політиці Дмитро Разумков досягнув того, що не асоціюється з жодним із наборів політичних поглядів та переконань, поширених на українському політичному ландшафті. Ідеологічна стерильність є ідеальним субстратом для вирощування потужної політичної сили, яка відповість на запит усіх без винятку сегментів українського електорату».

«Сила — у невизначеності, — сказав Разумков. — Українське суспільство втомилось від помилкових кроків. Народ вимагає міцної та делікатної руки на кермі державної машини, руки, яка не робитиме зайвих рухів. Ми обіцяємо тільки те, чого точно чекають від нас люди. Заборонимо продаж вогнепальної зброї без ліцензії. Дозволимо жінкам брати участь у виборах. Дамо змогу малозабезпеченим менше платити за газ, оформлюючи субсидії. Запропонуємо школярам дистанційне навчання, якщо хтось у класі хворий на коронавірус. Доповнимо перший укол коронавірусної вакцини другим, який посилює імунітет. Запустимо авіарейси між Україною та Туреччиною. Скоротимо кількість листонош “Укрпошти”. Приберемо в коридорах залізничних вагонів килими. Розблокуємо доступ до соцмережі ВК через VPN»

UaReview, агенція фейкових новин.