Насправді у Володимира Зеленського мало варіантів

Їх, якщо бути точними, усього два. Або він піде сам. Або ми його винесемо.

І коли ми кажемо «ми», то маємо на увазі не Демократичну Сокиру та її прихильників, а десятки тисяч українців, які не хочуть, щоб обов’язки президента виконував Володимир Зеленський.

Сьогодні частину цих українців ви могли бачити під резиденцією президента в Конча-Заспі. А ще півтисячі поліцейських, які в три ряди захищали Зеленського-боягуза. Нас це не здивувало. Ми знаємо, що президент боїться вулиці. Бо його подоляки-єрмаки нічого не можуть зробити з вулицею. Їхні темники та методички безсилі. І людей щоразу приходить більше й більше.

Бо цих людей цікавлять конкретні речі:

— коли постануть перед судом відповідальні за зрив спецоперації по «вагнерівцях»,
— коли президент відповість за офшорні скандали,
— коли Зеленський наважиться на санкції проти Коломойського,
— коли звільнить російського агента Єрмака,
— коли сядуть відповідальні за переслідування ветеранів.

Влада все частіше виходить за межі. І це проявляється не лише в гучних скандалах. Десь когось звільняють за критику президента. Десь у когось забирають плакат. Десь комусь забороняють показувати фільм, який викриває корупцію ОП. Ми це вже проходили у 2010. Ми це проходили у 2011. У 2012. У 2013. А у 2014 все закінчилось. І, мабуть, немає сенсу нагадувати, ЯК САМЕ все закінчилось для влади, яка вийшла за межі.

Кожен із нас розуміє: мирно ця історія може закінчиться хіба що тоді, коли Зеленський вийде і напише заяву про відставку. Ми хочемо спокійно працювати і мати еволюційний політичний процес, щоб не було вуличних заворушень, вогнів, щоб нічого не палало. Крапка.

Дуже дякуємо всім, хто сьогодні поїхав із нами. Ви великі молодці. Уже завтра із самого ранку підконтрольні Офісу президента ЗМІ та блогери будуть називати вас нікчемами, тітушками та провокаторами. Не ображайтесь. Це маркер того, що вони розлючені й не знають, що з цим робити. Дякуємо вам ще раз, розлючені громадяни.

А ми ще раз нагадуємо, що наш рух фінансують громадяни України. І сьогодні ці громадяни були з нами. Ми не ховаємо своїх спонсорів. Наші спонсори ходять із нами на акції. Ставайте одним із них.

Демократична Сокира.