Зетушки


(c) Богдан Процишин

Я зрозумів, звідки під будинком Порошенка з‘явилися тітушки.

Це я їх привів.

Ну як – я. Не я, звичайно, а якийсь мудак, який отримав за це гроші Єрмака, але опосередковано – і я також.

Слідкуйте за логікою.

Пару днів тому небайдужі громадяни, серед яких і я, анонсували на цю неділю акцію під будинком Зеленського у Конча-Заспі.

Цю акцію підтримали багато лідерів думок і сторінок, зокрема сторінки Демократична Сокира та Рух Опору Капітуляції.

Єрмак та його прес-секретар Зеленський, які читають анонімні телеграм-канали, вірять їм та ще й утримують їх за свої гроші, абсолютно впевнені, що за «Демсокирою» стоїть Петро Порошенко. Думка про те, що у країні можлива сила, яка живе на кошти тисяч донорів, для Єрмака і Зеленського неможлива апріорі. Бо ж за ними самими стоять Коломойській та інші олігархи.

Отже, після отримання інформації про те, що під будинком Зеленського буде двіж, на Банковій вирішують врубити режим «зєркальной отвєткі». Є такий підхід, не дуже популярний через неефективність – коли одна сторона конфлікту зеркально дублює дії іншої сторони.

І у відповідь на заявлену акцію під будинком Зеленського з‘являється «зєркалка» під будинком Порошенка, який, на думку Банкової, стоїть за першою акцією.

Але так як руки Банкової настільки довгі, що ростуть із дупи, замість справжніх активістів там тітушки, що закривають хавальники масками і не здатні пояснити, що вони там роблять, і сама ідея «зєркалки» зовсім трошки дезавуйована тим, що за недільною акцією у Конча-Заспі Порошенко не стоїть навіть близько. Як і за «Демсокирою» з «Рухом опору капітуляції».

*facepalm.jpg*

Проміжні результати креативної акції Банкової такі:

1. Після насиченого негативом тижня (офшори, мецгери, лукашенки, мертвий нардеп, напад на активістів Д7 і РОКу на Майдані) влада підлила ще бензину у багаття і показала всім, що наймає тітушок у політичній боротьбі. І це, на їхню думку, мало зупинити або відволікти від автомаршу до будинку Зеленського. Що ж може піти не так, дайте подумати.
2. Проти тітушок встали ветерани війни. Картинка була такою, що навіть на 1+1 у новині не змогли назвати тітуханів «мирними протестувальниками».
3. Акція Банкової направлена не туди. В тому сенсі, що двіж у неділю це не зупинить, і не зупинило б навіть якби такі тітушки були під будинками всіх справжніх організаторів одночасно. Так не працює. «Ты не туда воюешь, еблан» (с)

Тож час переходити у контратаку на тих, хто звозить тітушок, хто нападає на активістів і ветеранів, хто захопив всю владу в країні і перейшов всі межі. Глухий захист не дасть нам ані честі, ані перемоги.

Неділя, 17:00, парковка біля ТЦ «Магелан» на Теремках, а звідти – на Конча-Заспу.

Провідаємо цих охуєвших чортів.

Юрій Гудименко