Скажіть, а ви коли-небудь стояли на акції проти Коломойського поруч із депутатом «Слуги народу»?

Ага, от і ми не віримо в дива. І поки народні депутати з правлячої партії шукають дорогу в суд, у нас сьогодні пройшла 20-а ювілейна акція Демократичної Сокири проти Ігоря Коломойського. Стосувалась вона тієї ж справи, що й минулого разу.

Коротко про те, що було в минулих серіях: олігарх намагається отримати вигідне для себе рішення, щоб постати перед Канцелярським судом американського штату Делавер чесним бізнесменом. На його боці суддя Богдан Львов, голова Вищого господарського суду України. Проти нього — ми.

Що відбулось сьогодні?

Сьогодні Касаційний Господарський суд у Складі Верховного Суду передав справу Коломойського до Великої Палати Верховного Суду.

Що означає нинішнє рішення?

😡 Є версія песимістична. Суддя Богдан Львов, який сьогодні керував засіданням, має великі шанси стати головою Верховного Суду, бо попередня голова суду Валентина Данішевська пішла у відставку. Тобто фактично, він просто передав справу самому собі. Якщо ця версія справдиться, то це дуже погано.

😎 Але є версія оптимістична.

По-перше, корумпувати велику кількість суддів Верховного Суду значно важче, ніж купити двох-трьох суддів у нижчих інстанціях. Коломойський це чудово розуміє.

По-друге, сьогодні ми бачили доволі цікаві сигнали під час засідання. Представники Нікопольського заводу феросплавів були явно проти передачі справи до Верховного Суду. Один із них навіть подав клопотання про перенесення засідання, мотивуючи це тим, що інший представник РАПТОВО захворів на коронавірус. Але судді клопотання мінуснули і все-таки передали справу вище.

Який би з варіантів не був правдою, ми можемо запевнити: Демократична Сокира продовжить боротись. Ми не з тих, хто відступає. Або ми Коломойського, або Коломойський всю країну.

Тут можна нам подякувати та профінансувати чергову акцію проти олігарха.

Демократична Сокира

Добавить комментарий