Ти фінансуєш ОПЗЖ, «любих моїх» і навіть зелену монобільшість…

…просто про це не знаєш. Частина грошей з кожної твоєї покупки в супермаркеті йде в Держбюджет, а з нього…. За останні півтора роки парламентські партії витратили 1,5 млрд гривень наших з вами коштів.

На що пішли ці кошти? Ніхто не знає. Партії не подали жодного звіту за цей період. Кажуть, приходьте вже після карантину. Хочете прозорості? Ну і хотіть далі. А тим часом, на 2022 рік Уряд пропонує їм виділити ще 886 мільйонів!

Що робить маленька, але дуже зубаста партія «Демократична Сокира»? Щомісяця звітує про свою діяльність на своєму сайті. Сама, вчасно, без нагадувань. Просто тому, що любить і поважає своїх прихильників. Бо вони їй довіряють. Також ДемСокира вчасно прозвітувала перед НАЗК.

ДемСокира звітує перед вами за все: і за гроші, і за претензії, які отримує від НАЗК. Вони в основному за те, що ДемСокира не порахувала всі згадки про себе. Щоб ви розуміли, згідно українського законодавства, навіть горобець, який пролітає повз вікно і кричить: «Швець коїть довлєніє на суд» — має бути поставлений на баланс. І нікого не цікавить, чи ви просили горобця це робити.

Отже, коротко переповідаємо претензії НАЗК:

😁 Не вказали тих, хто привозить на акції прапори, плакати, тримачі (до речі, ХТО ЦЕ?).
😄 Не вказали, хто оплатив zoom-конференцію під судом. Як непросто жити, коли у політичному русі — справжні активісти.
😆 Не відобразили купівлю банок для акції. Пригадуєте, банки з головами політиків — усі великі й маленький Денис Малюська? Але одразу можемо сказати: баночка Малюськи не коштувала нічого. Ми взяли її з холодильника в офісі.
😂 Не показали відомості про оплату зеленого болта, який Зеленський поклав на Конституцію (символізувало ставлення Зеленського до головного закону країни).
😂 Не вказали вартість годівничок для пташок, які вішали у парках на деревах активісти в Івано-Франківську. Тут навіть пташки роблять фейспалм крилом.
🤣 І, нарешті, наше улюблене: не надали звіт щодо згадок про ДемСокиру іншими особами. Кожен хейтер з коментом і постом «ДемСокиру фінансує Сорос і рептилоїди» (чорний піар також піар) ходи до нас на баланс.

На жаль, нам доводиться з цим жити. НАЗК без ентузіазму чіпає корумповані еліти, зате створює ідіотські (серйозно, ми вже втомились волати) перешкоди малим партіям. Якщо вони забули вказати, хто заплатив за плакат з написом «Зеленський — лох».

Хотілося би побачити, як НАЗК жарить Медведчука за скуплених бабусь на мітингах. Чи Зеленського — за використання сторінки Офісу президента для агітації за Вірастюка. Мріємо побачити, як НАЗК завалює листами з порушеннями партію Коломойського чи Ахметова.

А доведеться дивитись, як ДемСокира вжарить НАЗК в суді. Нудно не буде!

Добавить комментарий