Вік не заважає бути вільним

Alex Noinets: Колись дуже дуже давно, коли ми ще більше трьох років тому збирали підписи за реєстрацію партії з наметом, я побачив, як через весь парк до нашого намету цілеспрямовано йде дуже-дуже поважного віку бабушка. Не те, щоб я дуже вірив у те, що вона конкретно наш виборець, але оскільки вона йшла прямо на мене, то я почав їй розповідати про те, що ми тут збираємо, ліберальна, підписи, зареєструвати.

Бабушка просто сказала «я все знаю, давай де розписатися» і залишила свій підпис і там інші різні дані, і рік народження заодно там теж вказувався.

1938.

Бабушка, яка, сходу знала, що треба зробити партію, яка буде легалізувати все погане, проти чого борються всі поважні патріотичні партії з обличчям чорнозему, ця бабушка була 1938 року народження.

Я так думаю, за ці 80 років у неї був час подумати, чого вона більше хоче — все дозволити, або все заборонити.

У нас є такі виборці. Я бачу їх на акціях. Я розмовляв з ними на наметах. Вони не так добре залишають коментарі у фейсбуці і не розуміють слово «крінж», вони не завжди в потоці і не завжди в ресурсі, але це наші виборці. Ми не молодіжна партія, ми партія, яка бореться за свободу, а свобода не має віку.

І ми можемо розмовляти і з цими нашими виборцями також. І ми це робимо. За допомогою нашої газети.

Наша газета взагалі один з найефективніших інструментів проникнення в нову аудиторію. Фейсбук нас забанить, олігархи в телевізор не візьмуть, а газета — вона наша. З нею навіть СБУ не змогло нічого зробити. Хоча намагалося. І саме тому, що це наше, і це найефективніше і найавтономніше, саме з цим СБУ і намагалося боротися, а не з нашим ютубом чи фейсбуком.

Восьмий випуск вже вийшов. Восьмий. А здавалося б, ще вчора був перший.

Стати спонсором незалежної газети можна тут.
Поборотись за старше покоління можна тут.

Газета — це не лише букви та цифри, які складаються в новини і статті. Це також РЕКЛАМНІ ПЛОЩІ, які побачать сотні тисяч українців. Тому, якщо ви бізнесмен і шукаєте, де прорекламувати свій товар — пишіть сюди: pravdorub.media@gmail.com.

Добавить комментарий